Dış Cephe Mantolama Hakkındaki Tüm Sorularınızın Cevabı Burada

GNYAPI FORUM'a Ücretsiz olarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilir ve uzmanlarımız tarafından en doğru bilgiye sahip olabilirsiniz. (Üstelik üye olmadan da yararlanabilirsiniz.)

İçerik paylaşımı veya soru-cevap yazarken lütfen website linkleri veya firma tanıtımı eklemeyiniz.

 
Kullanıcı avatarı
GNYAPI
Mesaj Panosu Yöneticisi
Başlık Yazar
Mesajlar: 117
Konum: Maltepe İstanbul
İletişim:

GNYAPI, 60 Aya Kadar Vadeyle Mantolama Yapıyor

08 Şub 2017, 13:29

Resim

Yalıtım sektöründe faaliyet gösteren GNYAPI, mantolama uygulamalarında apartmanların daire sakinlerine yeni ödeme planları sunuyor.

GNYAPI Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent Güney, dairelerine mantolama yaptırmak isteyen insanların yalıtıma karşı çıkmalarındaki en büyük nedenin bütçelerinin yetersiz olduğunu vurgulayarak şu ifadeleri kullandı: "Biz 60 ay vade yapıp 100 TL aylık ödeme çıkardığımız zaman insanlar yalıtıma olumlu bakmaya başlıyorlar. Biz birazda sunmuş olduğumuz hizmet ile farklılaşıyoruz. Ödeme planlarını kişilere göre ayarlıyoruz. İsteyen peşin ödeyip yüzde 8 peşin ödeme indirimden yararlanıyor. İsteyen Şekerbank’tan Yalıtım Kredisi kullanarak 60 aya kadar ödemesini taksitlendirebiliyor. Sözleşmeye kadar apartman yönetimi ile çalışıyoruz, sözleşmeyi yaptıktan sonra kat malikleriyle süreci gerçekleştirmeye başlıyoruz."

"Sektörde büyüme aynen kalırken,biz yüzde 50 büyüdük"

“2015 yılında sektördeki büyüme aynen kalırken GNYAPI olarak yüzde 50'lik bir büyüme gerçekleştirdik. Bu durum bizim pazardan almış olduğumuz payı arttırdı" diyen Güney, gerçekleştirdikleri konferanslarla ve katılım sağladıkları fuarlarla ön plana çıktıklarını ve bu sayede talebin arttığını söyledi. Güney, 2016 yılında da yüzde 20 büyüme öngördüklerini sözlerine ekledi.
Mantolamanın bina ömrü ile doğru orantıda olduğunu, 5 ila 10 sene arasında bakım yapılması gerektiğini ifade eden Güney, fiyatlara ilişkin şu bilgileri verdi: “Mantolamada metrekare fiyatı 40-45 TL arasında değişiyor. Birde yangın yalıtımıyla ilgili taş yünü uygulaması var. Metrekare fiyatı 60 TL civarında. Özellikle yangın yönetmeliği çıktıktan sonra binalarda taş yünü uygulaması arttı. Eskiden daha çok karbon EPS kullanılıyordu. Bu malzemeler binanın nefes alıp vermesini engellemiyor. Ülkemizde yalıtım kalınlıklarını elimizden geldiğince arttırmaya çalışıyoruz.

Gelecekteki misyonumuz evlerin birer “Pasif Eve” dönüşmesini sağlamak. Bu pasif evlerle bina içerisindeki enerji kaybını sıfırlamak mümkün.”

"2016 hedefi 800 bin metrekare mantolama uygulaması yapmak"

2015'de 320 site ve binada, toplamda ise 700 bin metrekare mantolama uygulaması yaptıklarını anlatan Güney, "Yapılan 700 bin metrekare mantolama uygulaması, bu sektörde Türkiye'nin ilk 5 üreticisi hariç geri kalan diğer üreticilerin, tüm Türkiye'ye sattıkları toplam maldan daha yüksek bir rakam yapıyor. 2016 yılında da hedefimiz, 750-800 bin metrekarede mantolama uygulaması yapmak” dedi. 


Etiketler : GNYAPI60 AyVadeMantolama


Resim


Bina mantolama fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya 0216 475 12 41 - 444 4697 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayarak, binanıza en uygun paket sistem seçiminde size yardımcı olacak ve keşif randevu işleminizi gerçekleştirecektir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Dış Cephe Mantolama (Isı Yalıtımı), İzolasyon, Çatı Kaplama Uygulaması, Su Yalıtımı, Cephe Giydirme, Boya, Seramik Uygulama ,Değer Katan Ek Uygulamalar, Dekoratif Cephe Kaplamaları ve daha fazlası... Binanız için gerekli olan tüm yenilikler en uygun fiyat ve avantajlarıyla GNYAPI® 'da. ☏ 444 GNYPGüney Yapı İzo. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

T 444 GNYP /(4697) F 0216 475 1242 E info@gnyapi.com.tr W https://www.gnyapi.com.tr

Resim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir