Dış Cephe Mantolama Hakkındaki Tüm Sorularınızın Cevabı Burada

GNYAPI FORUM'a Ücretsiz olarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilir ve uzmanlarımız tarafından en doğru bilgiye sahip olabilirsiniz. (Üstelik üye olmadan da yararlanabilirsiniz.)

İçerik paylaşımı veya soru-cevap yazarken lütfen website linkleri veya firma tanıtımı eklemeyiniz.

 
Kullanıcı avatarı
GNYAPI
Mesaj Panosu Yöneticisi
Başlık Yazar
Mesajlar: 117
Konum: Maltepe İstanbul
İletişim:

Alman Mantolama Markası Knauf

25 Oca 2017, 17:39

Resim

KNAUF

Knauf, 1932 yılında maden mühendisi kardeşler Karl ve Dr. Alfons N. Knauf tarafından kurulmuştur. İlk olarak alçı üretimi yaparak inşaat sektörüne giren Knauf, günümüzde 50’yi aşkın ülkede üretim faaliyeti bulunan global bir dev haline gelmiştir. Bugün, alçı, kartonlu alçı plaka, genleştirilmiş perlit ve mineral yün üretiminde başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın en büyük üreticilerinden biri olan Knauf, çok geniş bir coğrafyada faaliyetlerine devam etmektedir.

KNAUF YALITIM

Yalıtım sektöründe 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Knauf, dünyanın en hızlı büyüyen ve saygı duyulan yalıtım malzemeleri üreticisinden biridir. Günümüzde, mineral yün üretiminde bir dünya devi haline gelen Knauf, 35’in üzerinde ülkede 30’dan fazla üretim tesisi ile faaliyetini sürdürmektedir. Yapılarda, yangına dayanımı yüksek, termal ve akustik yalıtım sağlayan ürünleri tüketiciye yüksek kalite standartlarında ve çevreye duyarlı üretim koşullarında sunarak büyümesini hızla ivmelendirmektedir. Dünya üzerinde 5.000’in üzerinde çalışanı ile daha verimli bir enerji tüketimi ve sürdürülebilir bir yaşam için, tüm yapılara ve endüstriyel uygulamalara yalıtım çözümleri üretmektedir.

KNAUF MANTOLAMA FİYATLARI


Knauf mantolama fiyatları, kullanılacak malzemeye, bina özelliklerine ve yapılacak uygulamaya göre değişmektedir.

Kullanılacak Malzemeler
Gri EPS 5 cm
Yapıcement Isı Yalıtım Yapıştırıcısı
Satencement Isı Yalıtım Sıvası
Knauf Plastil Çivili Dübel 12 cm
Knauf Sıva Donatı Filesi - Mavi
Knauf PVC Köşe Profili - Fileli
Decocement Mineral Sıvası

Knauf Mantolama Metrekare Fiyatı :........... ₺

Resim


Resim


Bina mantolama fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya 0216 475 12 41 - 444 4697 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayarak, binanıza en uygun paket sistem seçiminde size yardımcı olacak ve keşif randevu işleminizi gerçekleştirecektir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Dış Cephe Mantolama (Isı Yalıtımı), İzolasyon, Çatı Kaplama Uygulaması, Su Yalıtımı, Cephe Giydirme, Boya, Seramik Uygulama ,Değer Katan Ek Uygulamalar, Dekoratif Cephe Kaplamaları ve daha fazlası... Binanız için gerekli olan tüm yenilikler en uygun fiyat ve avantajlarıyla GNYAPI® 'da. ☏ 444 GNYPGüney Yapı İzo. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

T 444 GNYP /(4697) F 0216 475 1242 E info@gnyapi.com.tr W https://www.gnyapi.com.tr

Resim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir