Dış Cephe Mantolama Hakkındaki Tüm Sorularınızın Cevabı Burada

GNYAPI FORUM'a Ücretsiz olarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilir ve uzmanlarımız tarafından en doğru bilgiye sahip olabilirsiniz. (Üstelik üye olmadan da yararlanabilirsiniz.)

İçerik paylaşımı veya soru-cevap yazarken lütfen website linkleri veya firma tanıtımı eklemeyiniz.

Jotun Dış Cephe Boya

Cevap gönder

Onay kodu
Görünen kodu tam olarak girin. Tüm harfleri büyük ya da küçük olarak yazabilirsiniz.
Font rengi
İfadeler
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
   

Geniş görünüm Başlık incelemesi: Jotun Dış Cephe Boya

Jotun Dış Cephe Boya

Mesaj gönderen GNYAPI » 08 Şub 2017, 12:29

Resim
Jotun Hakkında

Jotun'un dünya çapındaki Dekoratif ve Performans Boyaları (Deniz, Endüstri ve Toz) satışı 7 bölgede organize olmuştur. 21 ülkede 37 üretim tesisi ve 45 ülkede 63 ofisi bulunmaktadır ve 100'dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. 
Jotun iç ve dış cephe dekoratif boyalarının dünya çapında üretimini, tüketici ve boya profesyonellerine satışını ve dağıtımını gerçekleştirir.

Jotun Deniz Boyaları, armatörler için yeni inşa, havuz operasyonları ve bakım stok boyalarının dünya çapında üretim ve dağıtımını yapan lider firmadır.
Jotun Endüstri Boyaları, petrol platformları, enerji ve alt yapı gibi çeşitli tesislerin korozyon korumasında öncü rol oynar.
Jotun beyaz eşya, mobilya, bina bileşenleri, boru hatları ve diğer genel sektörlerinin lider firmalarına toz boya sağlayan güvenilir iş ortağıdır.

Jotun Yapıları Korur


Müşterilerimizle, saygı ve beklentileri aşmak prensiplerine dayalı, uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.
Jotun'un, dünya çapındaki faaliyetlerinde tutarlılığını sağlayan bazı yöntemleri bulunuyor. Tasarımcılar, mimarlar, mühendisler, tekne sahipleri...
Hepsi için tercih edilen iş ortağıyız: Mükemmel ürünler, mükemmel insanlar.

Her bir ürünün kullanım alanlarına göre farklı özellikleri vardır. Çocuk odalarında kir tutmayan ve sillinebilen bir ürün tercih ederken, banyonuz için küf ve bakteri dayanımına sahip başka bir ürün seçebilirsiniz. 
 
JOTUN DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI


Jotun Jotashield Super Durable Dış Cephe Boyası

Jotashield Super Durable, konvansiyonel boya sistemlerine kıyasla dört kat yaşam ömrü sunan yeni dış cephe ürünüdür. Bir binanın ortalama yaşam süresine denk gelen 20 yıl boyunca yapıyı dış koşullara karşı korurken estetik bir görünüm kazandırır. 

Jotun Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL
 
Jotun Jotashield Extreme 
Klasik bir dış cephe boyası, güneş ışınıyla gelen kızılötesi ışınların sadece bir kısmını geri yansıtır. Geri kalan kızıl ötesi ışınlarını ise bina, içine çeker. Bu ısı, binanın iç cephesine doğru ilerler ve iç ortam sıcaklığının artmasına neden olur.
Jotun Jotashield Extreme Fiyatı ..... TL
 
Jotun Jotashield Topcoat Silk 
%100 saf akrilik bağlayıcılı, yüksek kaliteli, zorlu iklim koşulları ve UV dayanımı için üretilmiş, çevre dostu, dış cephe boya serisidir. Düşük kir tutma özelliklerine sahiptir. 
Jotun Jotashield Topcoat Silk Fiyatı ..... TL
 
Jotun Jotashield Tex Ultra 

Üstün çatlak köprüleme özelliğine sahip, esnek boya sistemi 1.4mm'ye kadar çatlak köprüleme özelliğine sahip esnek boya sistemi; %100 saf akrilik, yüksek kaliteli, UV dayanımlı, çevre dostu, dış cephe boyası. Yarı mat, portakal kabuğu görünümündedir. 
Jotun Jotashield Tex Ultra Fiyatı ..... TL
 
Jotun Jotashield Tex Fine 

Yarı mat, dayanıklı, esnek ve ince tekstürlü dış cephe boyası.%100 saf akrilik, çevre dostu, binaların dış cepheleri için su ve alkali dayanımı sağlayan özel bağlayıcılı, 0.5mm'ye kadar çatlak köprüleme özelliğine sahip dış cephe boyası.
Jotun Jotashield Tex Fine Fiyatı ..... TL